Dřevěné podlahy Listone Giordano

Kolekce


Značka Listone Giordano

Bylo to roku 1983, kdy důvtipný nápad Dr. Guglielma Giordana dal vznik dřevěným podlahám převratných vlastností. Byl to obrovský krok vpřed v technologii, která okamžitě posunula hranice tradičních dřevěných podlah a otevřela tak novou éru. Stabilita, přesnost, spolehlivost, krása, dlouholetost a respekt k životnímu prostředí jsou stále klíčová slova tohoto obrovského úspěchu. Je to příběh produktu, vyjádření italské vynalézavosti a stylu, který dobyl svět.

507978669FIN_interna_tecnologia


Jádro technologie Listone Giordano spočívá ve speciálním multi-vrstvém břízovém základu, který společně s příčnými vruby a mikrometrickými spoji činí dřevěnou podlahu stabilní a nezdeformovanou po celý život. Tyto originální prvky jsou doplněny mnoha dalšími, to ovlivňuje nejen vzhled, ale také respektuje bezpečnost, životní prostředí a nezaměnitelnou estetiku výrobku.


Tyto hodnoty ovlivňují všechny činnosti spojené s výrobou podlah, od výběru těch nejlepších surovin přímo v lese po speciální frézovací techniky, od mořských lepení po ekologické dokončovací úpravy, od precizních mechanických procesů po sofistikovaná kritéria výběru a dokonce i nejpokročilejší hranice nových tvarů a povrchů, které odrážejí současný design. Protože Listone Giordano prochází, stejně jako dřevo, neustálým vývojem a zároveň vždy zůstává věrný svým kořenům.

 

 

UNI EN ISO 9001:2000

Certifikace systému managementu jakosti

  iso

Mezinárodní certifikát UNI EN ISO 9001:2000 potvrzuje shodu závodu Listone Giordano v Miralduolo (Portugalsko) s požadavky managementu jakosti uvedené v normě ISO 9001 týkající se výroby interiérových dřevěných podlah.

Soulad s ISO 9001 garantuje:

  • Shodu výrobků s normami jakosti požadovanými zákazníky
  • Zvýšení spokojenosti zákazníků - dosaženo prostřednictvím neustálého zlepšování business procesů


Tato certifikace prokazuje vysokou úroveň oblasti výroby  dosažené skupinou Margaritelli, jakož výsledek pozornosti, kterou společnost věnuje potřebám a přáním svých zákazníků.