Dřevěné podlahy Listone Giordano

Kolekce


Jste nároční k sobě i svým blízkým? Chtějte maximum též od Vaší nové podlahy Listone Giordano od firmy Margaritelli. Tyto dvouvrstvé podlahy jsou určené k celoplošnému lepení a patří ke klenotům naší nabídky. Nechte se hýčkat luxusem.

www.margaritelli.com


Jak si představujete váš domov? Chcete, aby vyniklo vaše zařízení, nebo chcete nechat podlahu být dominantou vašeho domova? Chcete zkrášlit velké plochy nebo chcete, aby se malé plochy zdály větší? Listone Giordano je mnohem víc než jen podlaha, je to kus nábytku na míru vašeho domova.

listone_1

Stejně jako všechna díla přírody a času, i dřevo má osobnost a charakter. Každý druh má historii, identitu a estetické kvality, které jej činí jedinečným a zvláštním. Naučit se rozpoznat tyto aspekty a vědět, jak je sladit s vyjádřením stylu a ostatními prvky vybavení, umožňuje tvorbu jedinečného prostředí v harmonii s vašim životním stylem.

Když je krása darem přírody, není potřeba k ní nic přidávat. Nanejvýš může být zvýrazněna. To rozhodně platí i pro dřevo. Avšak k tomu, aby si povrch zachoval svoji krásu, je potřeba chránit ho před vnějšími vlivy. Tuto potřebu naplňuje povrchová úprava podlah Listone Giordano.

listoneNabízené dřeviny


Fotogalerie